10 důvodů proč pít Escalate

1. důvod

Je ohleduplný k Vám, přírodě i Vaší peněžence

Escalate je nápoj, který vám umožní v dnešním světe zůstat aktivními a produktivními, a přitom to dělat levně a šetrně k tělu i přírodě. Revoluční způsob dávkování vám umožní používat jednu láhev opakovaně. Přírodní ingredience vám dodají zdravé posílení koncentrace každý den bez zdravotních rizik. V práci, při studiu, při cestování, za volantem nebo při sportu, nápoj vám vždy pomůže fungovat lépe. Vyzkoušejte a uvídíte!

Chci vědět více
2. důvod

Šetrně a dlouze posiluje pozornost

Escalate využijete při každé cestě autem, protože díky němu udržíte pozornost déle než u běžných energy drinků. Ty totiž po krátkém nabuzení často způsobují hluboký útlum pozornosti a silnou únavu, která je častou příčinou dopravních nehod. Escalate místo toho přináší pozvolný a mnohem delší účinek (až 3 hodiny na 1 dávku koncentrátu) a postupné odeznění bez radikálních ztrát energie.

Chci vědět více
3. důvod

Je cenově výhodný

Při dokupování víček získáte jednu dávku Escalate za cenu nepřesahující 10 Kč, což je cena srovnatelná s tím nejlevnějším, co na trhu seženete. Co však srovnatelné není jsou příznivé účinky přírodních ingrediencí, které za takovou cenu jinde nenajdete. Escalate šetří nejen vaše tělo a okolní prostředí, ale také vaši peněženku.

Chci vědět více
4. důvod

Můžete si ho nadávkovat

Každé víčko Escalate obsahuje 3 kapsle s přírodním koncentrátem. Podle aktuálních potřeb a chuti si namícháte potřebnou dávku z jedné, dvou nebo všech tří kapslí pro maximální účinek. Následně jednoduše doplníte láhev vodou a postup opakujete. Místo tří láhví si pohodlně vystačíte s jednou.

Chci vědět více
5. důvod

Jeho používání je ekologické

Používáním Escalate vyprodukujete mnohem méně plastového odpadu, než kdybyste si každý nápoj koupili v běžné láhvi. Nejen že v jednom víčku najdete 3 nápoje, ale s jednou lahví můžete víček použít, kolik jen chcete. Samotná láhev Escalate je z 50 % vyrobena z již recyklovaného plastu. Český tým Escalate neustále pracuje na dalších revolučních metodách, jak ekologickou stopu ještě snížit.

Chci vědět více
6. důvod

Dlouhodobě prospívá organismu

Escalate je unikátní energy drink, který můžete bez obav pít každý den. Za posílení koncentrace nemusíte platit svým zdravím. Díky kombinaci přírodních látek nápoj organismu nejen neškodí, ale naopak ho posiluje. Dlouhodobé pití navíc pomáhá budovat odolnost vůči únavě při zátěži a stimuluje imunitní systém.

Chci vědět více
7. důvod

Obsahuje účinné přírodní extrakty

Escalate byl už od svého vzniku vyvíjen s maximálním důrazem na přírodní složení. Tým odborníků z Česka vytvořil unikátní nápoj z extraktů ginkgo biloby, guarany, schizandry, ženšenu a matcha tea. Žádné konzervanty ani azobarviva v nápoji nenajdete.

Chci vědět více
8. důvod

Je vhodný na cesty

Další výhodou Escalate je jeho praktičnost při cestování. Láhev jednoduše zavřete a přenášíte v tašce, což je u kelímků nebo plechovek vyloučeno. S víčky Escalate si sbalíte klidně třicet nápojů do příruční tašky a jejich váhu skoro nepoznáte. Víčka Escalate můžete jednoduše převážet i v kabinovém zavazadle letadlem. Na cestách stačí jen přístup k pitné vodě a svůj posilující nápoj budete mít vždy k dispozici.

Chci vědět více
9. důvod

Je bez cukru

Escalate je jediný energy drink vhodný i pro náročná sedavá zaměstnání, kde potřebujete být dlouhou dobu produktivní, ale nemáte dostatek pohybu. Je zcela bez cukru, takže nezvyšuje kalorický příjem a můžete ho pít bez obav, že by způsoboval zvyšování hmotnosti. Escalate nespoléhá na cukr ani taurin a jeho trumf spočívá v synergickém efektu přírodních ingrediencí.

Chci vědět více
10. důvod

Spadá do pitného režimu

Escalate nemusíte na rozdíl od kávy ještě zapíjet vodou, protože zažene žízeň a poskytne vám zároveň posílení koncentrace i doplnění potřebných tekutin. Nápoj oceníte v horkých dnech i při pití na lačný žaludek.

Chci vědět více

Získejte slevu až 75 % na
nákup boxu nebo kolekce.

Máte zájem o dárkové balíčky ESCALATE do firmy?

Neváhejte nás kontaktovat

+420 561 116 021

Ještě jste nevyzkoušeli Escalate?