Escalate dlouhodobě prospívá organismu

Escalate je nápoj, který šetrně posiluje lidskou pozornost, koncentraci a vitalitu. V dnešním světě je běžné být ve velkém vytížení i několik dní nebo týdnů v kuse. Naším cílem proto bylo vytvořit nápoj tak, aby bylo možné ho pít každý den. A to jednak bez výrazného zvyšování plastového odpadu, ale také bez obav, že způsobí zdravotní komplikace. Proto jsme do Escalate nevložili ani cukr, protože jeho dlouhodobá nadměrná konzumace je jednou z nejčastějších příčin obezity.

Boj proti únavě už nemusí být vykoupen zdravotními riziky. Díky přírodním ingrediencím vznikl skutečně ohleduplný energy drink. Escalate tedy nemá jen krátkodobé účinky v podobě posílení koncentrace, ale také dlouhodobě prospěšný vliv na lidské zdraví. Přírodní složky dodají vašemu organismu antioxidanty, protizánětlivé látky a podpoří vaši imunitu.

Díky ginkgo bilobě Escalate pomáhá zabránit vzniku chorob srdce a oběhového systému. Staletími prověřené jsou také účinky na činnost mozku, zejména paměti. Antioxidanty pak snižují rizika vzniku rakoviny. Vyvážená kombinace adaptogenů, jako jsou schizandra a ženšen, podporuje imunitní systém a pomáhá zvyšovat odolnost proti psychické i fyzické únavě. Pitím Escalate nejen že svoje tělo nabudíte před výkonem, ale také tělo připravujete na další náročné dny, které vás čekají.