Escalate obsahuje účinné přírodní extrakty

Nápoj Escalate jsme vyvinuli ve specializovaných laboratořích tak, abychom mohli zachovat jak ekologické a praktické používání, tak použití výhradně přírodních ingrediencí bez konzervantů a stabilizátorů. Energy drink Escalate přináší šetrné a dlouhodobé posílení koncentrace a vitality díky synergickému účinku přírodních extraktů.

Nápoj obsahuje extrakt z guarany, která potlačuje únavu a má stimulující účinek. Další velmi důležitou složkou Escalate je schizandra. Ta pomáhá k mentální pohodě a zvyšuje odolnost vůči stresu. Další léčivou rostlinou v nápoji je ženšen, který má pozitivní vliv na krevní oběh i odolnost vůči stresu. gingko biloba přispívá k fyzickému i duševnímu zdraví. Neoddělitelnou složkou Escalate je i Matcha Tea, který kromě povzbuzujících účinků zlepšuje lidskou koncentraci i paměť. Účinné ingredience doplňuje lecitin, který pomáhá při regeneraci organismu.

Pozitivní vliv nápoje Escalate na lidskou výkonnost potvrdila i odborná studie Masarykovy Univerzity, kterou si můžete přečíst zde.