Escalate je bez cukru

Běžné energy drinky využívají pro svůj účinek především taurin a cukr, kterého obsahují obrovské množství. U Escalate jsme se rozhodli jít zcela opačnou cestou. Proč?

Protože vypití běžného energy drinku způsobí prudký nárůst hladiny glukózy v krvi, což vede spíše k roztěkanosti a nervozitě, nikoli ke koncentraci. Při práci, řízení nebo studiu se dostatečně nepohybujeme. A cukr je rychlé palivo. Pokud ho hned nespotřebujeme, uloží se v těle v podobě tuku. Výsledkem této životosprávy může být velmi nepříjemné nabírání hmotnosti. Z toho důvodu je pití nápojů obsahujících velké množství cukru velmi nevhodné právě do pracovního či studijního prostředí nebo při jízdách autem.

Escalate je pro zvýšení koncentrace a produktivity vhodnější, protože znatelně nezvyšuje energetický příjem a nezpůsobuje výrazné výkyvy krevního cukru. Pomocí synergického účinku přírodních extraktů dokáže posílit organismus i bez cukru, kterého z běžné potravy máme většinou naprostý dostatek. Escalate tedy můžete pít každý den i v sedavém zaměstnání bez obav, že by negativně působil na vaši životosprávu. Jeho sladkou příchuť si můžete užít díky extraktu ze stévie.