Escalate spadá do pitného režimu

Energetické nápoje podobně jako káva nespadají do pitného režimu. Po jejich vypití bychom tedy měli doplnit patřičné množství tekutin. Ale děláme to? Zpravidla na to není čas nebo prostě jen zapomeneme. Přitom dostatek tekutin je klíčovou věcí pro správné fungování těla i v klidovém režimu, natož pak ve chvílích, kdy chceme být maximálně výkonní a koncentrovaní.

Hektický životní styl bývá příčinou vynechávání jídla a pití. Jsme často tak zabraní do práce, že na pití prostě zapomeneme. Když tělu chybějí tekutiny, dochází ke zhoršení koncentrace a může to vést až ke vzniku migrény. Dehydratace přináší celkovou únavu a když na situaci nezareagujeme včas, mohou se dostavit projevy, které na první pohled připomínají opilost. Nic z toho pochopitelně neprospívá naší výkonnosti.

Escalate je energy drink, který jde pitnému režimu naproti. Při jeho konzumaci nemusíte myslet na další doplňování tekutin. Je navíc zcela bez cukru, takže významně nezvyšuje energetický příjem a nezvyšuje riziko vzniku obezity jako běžné energy drinky.