Escalate je ohleduplný k tělu i planetě

Svět na nás klade stále větší nároky. Musíme být rychlejší, výkonnější, odolnější vůči stresu, a to vše v neustálém pohybu. Zároveň však chceme být ohleduplnější k přírodě, produkovat méně odpadu, zanechávat po sobě menší ekologickou stopu. Být výkonný a produktivní, a přitom zvládat zdravý a ohleduplný životní styl, je velmi náročné. Nápoj Escalate jsme vyvinuli tak, aby vám v tom pomohl.

Do nápoje jsme pečlivě vložili přírodní extrakty, které společně bojují s únavou, zlepšují psychickou pohodu a zvyšují odolnost vůči stresu. Nápoj zlepšuje vaši koncentraci a produktivitu, ale dělá to s ohledem na vaše zdraví. Je to jediný energy drink, který můžete pít každý den, aniž byste se museli obávat nežádoucích účinků. Navíc vás jedna dávka nápoje může stát i méně než 10 Kč. Proto je Escalate ohleduplný k vám.

Pití Escalate vám zároveň umožňuje vyprodukovat mnohem méně odpadu než při konzumaci jiných balených nápojů. V každém víčku jsou 3 koncentráty, takže si nápoj můžete nadávkovat a pak prostě jen doplnit láhev čistou vodou. V kolekcích si pak snadno dokoupíte jen další víčka a používáte stále stejnou láhev. Množství odpadu, které tím vyprodukujete, se tak zásadně snižuje. Proto je Escalate ohleduplný i k životnímu prostředí.