1

POTŘEBUJETE BÝT SOUSTŘEDĚNÍ PŘI PRÁCI

Díky Escalate snadno dostojíte vysokým nárokům své profese. Potřebujete co nejrychleji vyřešit složitý úkol? Čekají vás hodiny soustředěné práce na projektu a nemůžete se naladit na správnou frekvenci? Pečlivě vybrané přírodní extrakty posílí schopnost koncentrace a pomohou k jasnějšímu a rychlejšímu myšlení. Escalate navíc nepřispívá ke špatné životosprávě a vzniku obezity kvůli sedavému zaměstnání, protože je zcela bez cukru.
2

MUSÍTE BÝT VÝKONNÍ NA PORADÁCH

S Escalate budete výkonnější během náročných pracovních dní. Účinné povzbuzení se obzvláště hodí ve chvílích, kdy musíte v rychlém sledu přecházet mezi jednotlivými poradami, měnit témata a pohotově reagovat na různé podněty. Escalate pomáhá udržet vysoké nasazení při schůzkách, stejně jako být pozornější na dlouhých poradách a prezentacích. Šetrně, ale účinně potlačuje únavu a rovněž přispívá ke zmírnění stresu, který výrazně snižuje efektivitu činnosti mozku.
3

PŘI ŘÍZENÍ AUTA

Díky Escalate je řízení bezpečnější. Za volantem musíme být soustředění, bdělí a rychle reagovat na nenadálé situace. Ztráta pozornosti může mít tragické následky. Až pětinu dopravních nehod způsobuje právě únava řidiče. Escalate šetrně a dlouhodobě posiluje pozornost, pohotovost reakcí a zabraňuje dehydrataci, která může být na silnici stejně nebezpečná jako alkohol. Nápoj zvládnete namíchat i otevřít pohodlně jednou rukou. Při odeznívání účinků navíc nedochází k prudkému nástupu únavy.
4

PŘI CESTĚ NA DOVOLENOU

Escalate si můžete pohodlně vychutnávat i na dovolené. Při cestování je důležité sbalit vše potřebné, ale zároveň zabrat co nejméně místa v kufru. Víčka s koncentrátem a prázdná láhev se snadno vejdou i do malého příručního zavazadla. Bez obav s nimi můžete i do letadla. Nápoj si pak můžete namíchat kdekoliv, kde je zdroj pitné vody. Víčka skoro nic neváží a zvládnete z nich připravit povzbuzení na celou dovolenou.
5

CHCETE ZLEPŠIT SVŮJ VÝKON PŘI SPORTU

S Escalate dokážete posunout své hranice v oblíbeném sportu. Díky jedinečnému spojení přírodních extraktů Escalate přirozeně nabudí organismus k lepšímu výkonu. Účinné složení povzbudí oběhový systém a pomůže udržet tělo hydratované, protože spadá do pitného režimu. Jedině zdravý a hydratovaný člověk je schopný podat špičkový výkon a užít si pohyb naplno.
6

UČÍTE SE NA ZKOUŠKY

Escalate je ideální pomocník při náročném studiu. Dlouhé hodiny učení mají smysl jen tehdy, když je mozek připraven informace správně zpracovat a uložit. Na rozdíl od sladkých drinků, Escalate přirozeně stimuluje myšlení a podporuje správný zápis informací do paměti. Dlouhodobě pomáhá udržet organismus hydratovaný, což je klíčové pro optimální funkci mozku. Díky extraktu ze schizandry navíc přispívá k celkové psychické pohodě, čímž snižuje stres, který negativně ovlivňuje proces učení.
7

POTŘEBUJETE RÁNO NABUDIT

Escalate vám usnadní start do nového (nejen) pracovního dne. Dostat se po ránu do správného tempa není vždy snadné a zpravidla na to nemáme dost času. Escalate jemně a pozvolna povzbudí organismus a pomůže nastartovat mozek ještě před příchodem do práce. Nápoj můžete kdykoliv zavřít a schovat do tašky (například při nástupu do MHD). Díky šetrnému složení je možné pít Escalate i nalačno, aniž byste riskovali žaludeční problémy.
8

PŘED STRESOVÝMI SITUACEMI

S Escalate snadno zvládnete i stresující situace. Náročná jednání, nenadálé události, nevítané změny, hektické pracovní prostředí: stres se stal každodenním společníkem moderního člověka. Ve vypjatých chvílích je obtížné jasně myslet a udržet pozornost. Escalate díky účinnému extraktu ze schizandry pomáhá redukovat stres a nervozitu, které ochromují organismus a brání mu optimálně fungovat. Pitím Escalate pomáháte tělu stres zvládnout a zároveň dlouhodobě budujete odolnost proti další psychické zátěži.
9

JSTE OSLABENÍ, ALE POTŘEBUJETE FUNGOVAT

Escalate pomáhá i v obdobích, kdy je naše zdraví dočasně oslabeno, ale my přesto potřebujeme normálně fungovat. Změny počasí, zvýšený výskyt virových onemocnění nebo časté přechody z tepla do zimy jsou pro tělo náročnou zkouškou. Řadu sezónních nemocí je možné zarazit už v samotném začátku. Escalate díky pečlivě vybraným přírodním extraktům dodává tělu zdravé povzbuzení a zároveň přirozeně podporuje imunitu a celkovou odolnost.
10

NÁROČNÁ SLUŽEBNÍ CESTA / KONFERENCE

Díky Escalate s přehledem zvládnete dlouhé služební cesty i několikadenní konference. Udržet krok s nabitým programem může být vyčerpávající pro tělo i mysl. Nároky na koncentraci a pozornost jsou vysoké. Pití Escalate účinně potlačuje projevy únavy, přitom šetrně podporuje celkovou činnost mozku. Zároveň myslí na váš pitný režim. S Escalate budete výkonní po celý den, aniž byste riskovali své zdraví.